Календар ДПА

Лист МОНмолодьспорт №1/9-111 від 14.02.12 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

№1/9-111 від 14 лютого 2012 року

Міністерству освіти і науки, молоді та спорту
Автономної Республіки Крим,
управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій
Інститутам післядипломної педагогічної освіти
Загальноосвітнім навчальним закладам

Про внесення змін до листа МОНмолодьспорту
від 27.01.12 №1/9-61
"Порядок закінчення навчального року та проведення
державної підсумкової атестації у загальноосвітніх
навчальних закладах в 2011/2012 навчальному році"

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту інформує про зміни у графіку проведення державної підсумкової атестації з української мови у 9 класах. Атестація відбудеться 14 травня.

Таким чином, у цьому навчальному році навчальні заняття в 9 класах завершуються 11 травня.

Заступник Міністра       Б.М. Жебровський

За матеріалам: Освіта.ua
Дата публікації: 14.02.2012

До уваги випускників 9-х, 11-х класів та батьків!

Відповідно до Листа МОНУ 1/9-61 від 27.01.12, на підставі рішення педагогічної ради, з урахуваннях вибору учнів 11 класу в 2011-2012 навчальному році ДПА буде проводитися в письмовій формі з наступних предметів:

9-ті класи
  • українська мова (диктант)
  • математика
  • географія
  • біологія
  • російська мова (диктант)
11-А клас
  • українська мова (переказ)
  • математика (профільний предмет)

предмети за вибором учнів:

• біологія
  • історія України
  • фізика
  • російська мова (переказ)

Державна підсумкова атестація

У 4-х класах державна підсумкова атестація проводиться з 11 по 20 травня із української мови та читання, математики.

У 9-х класах державна підсумкова атестація проводитиметься з 15 по 30 травня з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.
  З усіх обов’язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками, рекомендованими МОНмолодьспорт. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні.

Державна підсумкова атестація з української мови для випускників 9-х класів (диктант) проводитиметься 15 травня. Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.

Конкретні дати проведення атестації з інших предметів визначають навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів проводиться з 4 по 11 травня з трьох предметів у письмовій формі за збірниками завдань.

4 травня відбудеться державна підсумкова атестація з української мови (переказ, обов’язково). Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.
   Дати проведення атестації з двох інших предметів (з історії України або математики  чи з профільного предмета та з предмета за вибором учнів) визначають навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти.

Електронні версії всіх збірників завдань для ДПА буде розміщено до 1 квітня поточного року на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (www.mon.gov.ua) та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua) для практичного використання в процесі підготовки та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Документи про повну загальну середню освіту вручаються випускникам 12–13 травня 2012 р. на урочистих зборах. Документи про базову освіту вручаються учням, які закінчили 9-й клас 31 травня – 1 червня. До участі в зборах, як правило, запрошуються батьки, представники громадських організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації.

Особливості проведення державної підсумкової атестації  у загальноосвітніх навчальних закладах у 2011/2012 навчальному році

Лист Міністерства 1/9-61 від 27.01.12

«  Травень 2024  »