Головна » 2012 » Вересень » 25 » Новини вересня 2012
Новини вересня 2012
Олімпійський тиждень у ЗОШ №26

Хто здоровий, той сміється
Все йому в житті вдається.
Він долає всі вершини –
Це ж чудово для людини.
   Не можна не погодитися з тим, що найщасливіша людина – це здорова людина. Учні нашої школи і весь колектив уже давно намагаються жити за принципом «Сьогодні модно бути здоровим». Саме тому особлива увага приділяється спорту. У школі з 03 по 08 вересня проводився Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізкультури і спорту.

Протягом тижня учні 1-11 класів на уроках літератури, художньої культури, історії, музики, образотворчого мистецтва мали можливість познайомитися з історією олімпійського руху, дізнатися про внесок українців у його розвиток; взяти участь у творчих справах та конкурсах на виготовлення спортивних емблем, складання олімпійських гімнів та інших. А урочистий загальношкільний Олімпійський урок був присвячений Дню визволення Краматорська й Донбасу від німецько-фашистських загарбників, адже справжній патріот і захисник Вітчизни має бути сильним, мужнім, витривалим, загартованим. Олімпійський урок, який проводився у формі спартакіади школярів, відкрився 06 вересня урочистою лінійкою. Директор школи Тамара Михайлівна Валавіна привітала присутніх зі святом і побажала всім займатися спортом і бути здоровими, а головний суддя спартакіади Олег Юрійович Рауткін рапортував директору про готовність школи до проведення Олімпійського уроку.

У спартакіаді взяли участь команди хлопців і дівчат 2-11 класів. Учні змагалися в таких видах, як кидання в ціль, вибивання кеглів, стрибки в довжину з місця, естафета в 2-4 класах; баскетбол, футбол, піонербол, легка атлетика, естафета в 5-11 класах. Переможці змагань були нагороджені почесними грамотами та дипломами.

Переглядів: 578 | Додав: Ксения | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2012  »