Головна » Статті » Початкові класи

Конкурс читців, присвячений Міжнародному дню рідних мов
       21 лютого для учнів 1-4 класів вчителями були проведені тематичні уроки, присвячені Міжнародному дню рідних мов. Діти мали можливість  поринути в чудовий, захоплюючий світ української літератури та народної творчості, визначити яку ж роль відіграє мова в житті людини, чому рідна мова є найдорожчим скарбом.  Учні складали асоціативний кущ до слова "мова", читали вірші, відновляли прислів'я, складали загадки, писали твори-есе.

20 найкращих  учнів 2-4 класів взяли участь  у конкурсі читців "Буду я навчатись мови золотої". Діти із захопленням декламували поезії видатних українських письменників П. Тичини, В. Сосюри, В. Симоненка, М. Рильського, М. Сингаївського, В. Коломийця, Т. Волгіної, В. Кленця, Д. Чередниченка, Н. Красоткіної. Серед 20 конкурсантів журі конкурсу визначило по три переможця в кожній паралелі.
Результати конкурси:
2-гі класи
                                                І м - Бутко Віталій, 2-Б клас (учитель Кухаренко О.І.)
                                      ІІ м - Матюнін Нікіта, 2-А (учитель Самойлова С.Д.)
                                      ІІІ м - Щербина Єлизавета, 2-А (учитель Самойлова С.Д.)

3-ті класи
                                       І м - Гетманська Ганна, 3-Б (учитель Петрухнова Л.А.)
                                      ІІ м - Калюта Маргарита, 3-А (учитель Цеброва І.М.)
                                      ІІ м - Кутова Аліна, 3-Б (учитель Петрухнова Л.А.)
                                      ІІІ м - Рипаленко Маргарита, 3-А (учитель Цеброва І.М.)

4-ті класи
                                       І м - Синельникова Марина, 4-А (учитель Цимбал В.В.)
                                      ІІ м - Синельник Тетяна, 4-А (учитель Цимбал В.В.)
                                      ІІІ м - Жолобова Вікторія, 4-А (учитель Цимбал В.В.)

Переможці конкурсу

(Сінельникова Марина, 4-А)                               (Гетманська Ганна, 3-Б)

Категорія: Початкові класи | Додав: Ксения (24.02.2012)
Переглядів: 1390 | Рейтинг: 0.0/0