Головна » Статті » Суспільно-гуманітарний цикл

Міжнародний день рідних мов
З 20 по 25 лютого в школі було проведено заходи, присвячені Міжнародному  дню  рідних мов.

Учителями  української мови Тарасенко Я.С., Орленко С.Є., Славинською О.М., Мирошниченко Л.Д., Цапійчук О.А. 21 лютого проводилися нестандартні уроки  за  тематикою:
  • 5-8 класи – «Мови нашої слова, наче музика жива»
  • 9-11 класи – «Мова – життя духовного основа»
   Учні мали можливість згадати історію виненкнення цього свята, взяти участь у поетичних хвилинках, побувати в ролі літераторів і мовознавців, пригадати рядки з поезій відомих українських письменинників, прислів'я та приказки про мову.

Учителями української мови Тарасенко Я.С., Орленко С.Є., Цапійчук О.А. сумісно із завідуючою селищною бібліотекою Потоцькою Т.М. проведено мовно-літературний аукціон «Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті!...» для учнів 5-8 класів. У ході цього заходу школярі  переглянули відеофільми, взяли участь у інтелектуальному конкурсі знавців української мови та літератури, історії рідного краю, прочитали власні поезії.

Учителі Славинська Ольга Миколаївна та Мирошниченко Л.Д. провели серед учнів 9-11 класів конкурс на кращу презентацію з теми «Мова – це пам’ять в майбутнє і стежина в минуле».

Діти також  мали можливість познайомитися з новинками літератури, прочитати найкращі поезії про мову, переглянути історичну та довідкову літературу, вибрати твори для читання, відвідавши тематичну літературну експозицію «Слово в житті людини», яку підготувала бібліотекар школи Валавіна Вікторія Андріївна.

Категорія: Суспільно-гуманітарний цикл | Додав: Ксения (24.02.2012)
Переглядів: 739 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
1 Viktor
Right oniht-s helped me sort things right out.