null

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Категорії розділу
Початкові класи [3]
Іноземна мова [5]
Суспільно-гуманітарний цикл [10]
Природничо-математичний цикл [3]
Художньо-естетичний цикл [1]
Меню сайту
Наше опитування
Мій найулюбленіший предмет у школі
Всього відповідей: 155
Форма входу

Статистика
Головна » Статті » Суспільно-гуманітарний цикл

Засідання ШМК учителів суспільно-гуманітарного циклу
   10 лютого відбулося засідання ШМК учителів суспільно-гуманітарного циклу. Особлива увага приділялася питанням щодо організованого завершення 2011-2012 навчального року та проведення ДПА. Керівник ШМК Орленко Світлана Євгенівна ознайомила вчителів-предметників з Листом МОНУ №1/9-61 від 27.01.2012. У ході обговорення цього питання були визначені основні напрямки роботи кафедри щодо підготовки учнів до успішного складання ДПА.
   Славинська Ольга Миколаївна представила звіт з досвіду роботи, поділилася з колегами власними наробками з методичної теми «Розвиток творчих здібностей учнів у процесі формування функціональних компетентностей школярів при вивченні української мови та літератури».
   Заступник директора з НВР Я.С.Тарасенко ознайомила присутніх з основними змінами в Типовому положенні про атестацію педагогічних працівників (наказ МОНУ №1473 від 20.12.2012. Акцентувала увагу на окремих пунктах Положення, а саме:
  1) Позачергова атестація з метою підвищення кваліфікаційної категорії може проводитися не раніше як через 2 роки після присвоєння попередньої (пункт 1.8).
 2) Працівники, включені до списків осіб, які підлягають черговій атестації, мають право подавати до атестаційної комісії заяви про присвоєння більш високої кваліфікаційної категорії (тарифного розряду) (пункт 3.1)
 3) Атестаційна комісія відповідно до затвердженого графіка роботи до 15 березня вивчає педагогічну діяльність осіб, які атестуються, шляхом відвідування уроків (навчальних занять), позаурочних (позанавчальних) заходів, вивчення рівня навчальних досягнень учнів, студентів, курсантів, слухачів, вихованців (далі - учні) з предмета (дисципліни), що викладає педагогічний працівник, ознайомлення з навчальною документацією щодо виконання педагогічним працівником своїх посадових обов’язків, його участі у роботі методичних об’єднань, фахових конкурсах та інших заходах, пов’язаних з організацією навчально-виховної роботи, тощо.» (пункт 3.3)
 4) За рішенням атестаційної комісії атестація може бути проведена за відсутності працівника, якщо він не з’явився на засідання атестаційної комісії з об’єктивних причин (службове відрядження, територіальна віддаленість, тривала хвороба та інші причини, що перешкоджають присутності на засіданні) і дав на це письмову згоду, за винятком випадків атестації працівників, стосовно яких порушено питання про невідповідність займаній посаді.
У разі неявки педагогічного працівника, який атестується, на засідання атестаційної комісії без поважних причин комісія після з’ясування причин неявки може провести атестацію за його відсутності.".(пункт 3.6)
 5) За працівниками, які перервали роботу на педагогічній посаді (незалежно від тривалості перерви у роботі), зберігаються присвоєні за результатами останньої атестації кваліфікаційні категорії та педагогічні звання.
Атестація таких працівників здійснюється не пізніше ніж через два роки після прийняття їх на роботу." (пункт 3.17)
 6) При суміщенні працівниками педагогічних посад в одному навчальному закладі їх атестація здійснюється з кожної із займаних посад (пункт 3.18)
 7) Вчителі та викладачі, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти. (пункт 3.20)
 8) За педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації. (пункт 3.22)
 9) За педагогічними працівниками, які отримали другу повну вищу педагогічну освіту й перейшли на посаду за отриманою спеціальністю, зберігаються присвоєні попередньою атестацією кваліфікаційні категорії. Атестація таких працівників здійснюється не пізніше ніж через два роки після переходу на іншу посаду. (пункт 4.8)
Категорія: Суспільно-гуманітарний цикл | Додав: Ксения (16.02.2012)
Переглядів: 1157 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Портал ПедПРЕСА
Корисні посилання
  • Міністерство освіти та науки
  • ІППО Донецьк
  • Краматорський міський методичний кабінет
  • Освітній портал ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА
  • Час
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz